От яд изпотрошиха чисто нов фолксваген

Снимки: Тодорка Николова

https://blitz.bg/intsidenti/ot-yad-izpotroshiha-chisto-nov-folksvagen_news43483.html Blitz.bg

Тази нощ неизвестни злосторници са изпотрошили всичките стъкла на чистак нов автомобил, който е бил паркиран пред 6 блок в хасковския квартал „Бадема”.

Причина за такъв вандализъм няма, твърдят хората от блока, явно злобари са го изпотрошили защото автомобилът е съвсем нов и дразни много хора. От полицията все още няма информация на кого е автомобила и какви са причините за золумите.
Тодорка Николова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай