Първо в БЛИЦ! Адско меле на бензиностанция в "Люлин" в София СНИМКИ

Не е ясно дали и кои са другите участници в инцидента и каква е причината за катастрофата

https://blitz.bg/katastrofi/parvo-v-blic-adsko-mele-na-benzinostanciya-v-lyulin-v-sofiya-snimki_news757111.html Blitz.bg
Тежка катастрофа е станала на бензиностанция в ж. к. "Люлин" в София. Това става ясно от снимки, публикувани в социалните мрежи. На кадрите се вижда как черна Астра буквално е смачкана от едната страна, а знакът и колчетата в зелената зона са отнесени. 

Не е ясно дали и кои са другите участници в инцидента.

Не се знае и дали има пострадали.

Тепърва ще се изяснява каква е причината за катастрофата. 

 

 

 



Веднага под снимките се заредиха и коментари на потребители:

Тошко Георгиев Мъдев Някой снимал ли е номера на астрата?...имам съмнение,че е цивилна патрулка.

Александър Кирилов Брат глей кво прай на 2-ра

Даниел Широков Така е като сядат зад волана маймуни.

Семейство Карагьозови Пак ли?

Мирослав Петков Сигурно бмв го е засекъл", гласят част от тях.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай