Пиян легна на релсите и спря влак

https://blitz.bg/intsidenti/piyan-legna-na-relsite-i-sprya-vlak_news46019.html Blitz.bg

Пиян мъж легна на железопътната линия и спря влака в Русе, съобщиха от областната дирекция на полицията. Инцидентът станал в петък около 16.30 следобяд.

От охраната на фирма "Феникс" - пункта за вторични суровини, са подали сигнал че мъж лежи на жп линията. Това наложило спиране на влаковата композиция, която все пак успяла да спре. Полицейският екип е установил лицето, което се оказало в нетрезво състояние. След като е прегледан от медицински екип, мъжът е настанен в отрезвителя. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай