Почина мъжът, натровил се с отрова за мишки

https://blitz.bg/intsidenti/pochina-mazhat-natrovil-se-s-otrova-za-mishki_news49085.html Blitz.bg

Почина натровеният с цинков фосфит 65-годишен мъж от исперихското село Лъвино, съобщиха от Областната дирекция на МВР-Разград.

 Сигналът за това, че Е.Е. е погълнал черна отрова за мишки, бе получен на 14 май около 18.30 часа в Районното управление на МВР – Исперих. Дъщерята на пострадалия го бе намерила и откарала в местната болница. По-късно той бе транспортиран до МБАЛ-Разград, където вчера е починал  в 01.00 часа./БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай