Полицай за огнения ад на "Струма" с 46 жертви: Гледката е ужасна!

Представителите на медиите не са допускани в близост до опожарения автобус

https://blitz.bg/intsidenti/policay-za-ogneniya-ad-na-struma-s-46-zhertvi-gledkata-e-uzhasna_news853497.html Blitz.bg
"Гледката е ужасяваща!". С тези думи се е обърнал полицай към екипа на bTV на мястото на трагедията край село Боснек. 

Както БЛИЦ писа най-малко 46 души загинаха, след като пътнически автобус с македонска регистрация се запали на автомагистрала "Струма". Трагичният инцидент е станал край село Боснек около 2:00 ч. тази нощ. Пламъците избухнали след удар на превозното средство в мантинелата. 

На мястото има представители на редица медии, които обяснимо не са допускани в близост до опожарения автобус. Първоначално репортерите бяха на около 2 км от мястото на трагедията, след което се доближиха значително при започването на брифинга с участието на Стефан Янев и Бойко Рашков.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!


 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай