Поляк е с опасност за живота след катастрофа

Неправилното пресичане на туриста от Полша е причина за катастрофата

https://blitz.bg/intsidenti/polyak-e-s-opasnost-za-zhivota-sled-katastrofa_news216232.html Blitz.bg

Турист от Полша е с опасност за живота, след като пресече неправилно пътното платно от Бургас за Средец, след разклона за мина "Върли бряг", съобщиха от бургаската полиция.

50-годишният чужденец, който е бил на почивка у нас, е в реанимацията, с опасност за живота.

28-годишен водач на "Фолксваген Пасат" е карал прекалено бързо, докато пострадалият пресичал.


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай