Пострадалите от стрелбата в Батановци деца се възстановяват

https://blitz.bg/intsidenti/postradalite-ot-strelbata-v-batanovci-deca-se-vazstanovyavat_news56152.html Blitz.bg

Тази сутрин екипът на доц. Харитон Новков, шеф на секция Детска травматология при УМБАЛСМ „Пирогов” е извадил една от сачмите заседнала в ръката на 15-годишния К.Т.

Останалите сачми ще останат засега, но ще бъдат наблюдавани за евентуална допълнителна инфекция. Сачмата на А.Г. на 16 г., която е в коляното няма да бъде вадена, защото не засяга ставата на крака, съобщи пресцентърът на Пирогов.

Двете момчета пострадаха при безразборна стрелба с ловна пушка в гр. Батановци и бяха приети в УМБАЛСМ „Пирогов” през нощта срещу понеделник./ БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай