Мъжът, който пострада от мотриса на метрото в понеделник, продължава да е в тежко състояние и в кома, информира дежурният в Централна реанимация на “Пирогов” д-р Патарински.
Днес на пациента му предстои изследване на скенер, за да се установи степента на черепно-мозъчната травма.
При катастрофата пострада десният му крак, на който се наложи ампутация. Операцията извърши травматологът д-р Неди Цекулов.
В Централна реанимация с опасност за живота е настанен Ил. Ст. на 41 години, съобщават още от пресцентъра на спешната клиника.
Той е с прерязан важен кръвоносен съд, под дясната подмишница. Пострадал е при битов скандал. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.