Пострадалият в метрото още не се е окопитил

https://blitz.bg/intsidenti/postradaliyat-v-metroto-oshte-ne-se-e-okopitil_news55475.html Blitz.bg

32-годишният В.П., който пострада вчера в софийското метро, още не се чувства достатъчно добре, за да застане пред камерите и да разкаже какво го е сполетяло, съобщиха от болницата за спешна медицина "Пирогов".

Вчера капак на вентилационната система на мотрисите се откачи и халоса младия мъж по главата. Незавинтен болт е причината за падането на 12 килограмовия капак, обясниха от метрополитена.

Според началника на техническия отдел Огнян Георгиев подобен инцидент се случва за първи път, а преди всяко пускане на влак се извършвала проверка.  В.П. обаче с рана на главата и сътресение на мозъка се озова в неврохирургията. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай