Шофьори, въоръжени с тояги, наскачаха от колите и стана страшно

На място е пристигнала полиция, която изяснява причините за ескалиралото напрежение

https://blitz.bg/katastrofi/shofyori-vaorazheni-s-toyagi-naskachaha-ot-kolite-i-stana-strashno_news982271.html Blitz.bg

Бесен екшън след катастрофа в столичния квартал „Хладилника“ вдигна на крак полиция и спешна помощ.

Читател на БЛИЦ съобщи, че на улица „Филип Кутев“ близо до ул. „Атанас Дуков“ две коли са се ударили след засичане на пътя. Подивели, шофьорите изскочили от колите и настанал голям екшън.

Въоръжени с тояги и камъни, те започнали да се бият. При мелето са пострадали двама души, които са откарани в болница.

На място е пристигнала полиция, която изяснява причините за ескалиралото напрежение.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай