Шофьорка обърна аудито си по таван на АМ "Струма" (СНИМКИ)

https://blitz.bg/intsidenti/shofyorka-obarna-audito-si-po-tavan-na-am-struma-snimki_news512633.html Blitz.bg

30-годишна жена от София, пътуваща от Сандански за Кулата, се e преобърна на АМ "Струма", край петричкото село Генерал Тодоров. Жената предприела опасно изпреварване на товарен камион и лек автомобил, когато загубила управлението на собствения си автомобил марка "Ауди", съобщава struma.com.

В леката кола е пътувала само тя.



Веднага е извикан екип на спешна помощ и жената е транспортирана в болницата в Сандански. Към момента движението на АМ "Струма" се извършва много бавно и се пропускат само леките автомобили.

КАТ и АПИ обезопасяват опасният участък,тъй като по пътното платно е изтекло маслото от лекия автомобил.

Шофьорите да бъдат внимателни при придвижването си в този район.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай