Момченцето е прието за лечение в областната болница в града. Състоянието му и нанесените наранявания се уточняват.
Пред полицията майката е обяснила, че е изпуснала сина си през прозореца на хотелската стая малко преди 18:00 часа.
Правят се огледи на мястото на инцидента, предстои да бъде образувано досъдебно производство, съобщиха от полицията във Велико Търново.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.