Софиянец отиде да върти бизнес в Санданско, намериха го мъртъв

Мъжът бил наел заведение в село Поленица и именно там намерили трупа му

https://blitz.bg/intsidenti/sofiyanec-otide-da-varti-biznes-v-sandansko-nameriha-go-martav_news965373.html Blitz.bg

Наемател на заведение в санданското село Поленица бе открит мъртъв около 10.30 часа днес. Това съобщава Struma.com.

Мъжът не е местен, от София е, но е наел местната кръчма.

При първоначалния полицейски оглед следи от насилие не са открити.

Трупът е закаран за аутопсия. 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай