В огнения ад изгоряха три коли, въпреки бързата намеса на пожарникарите, които успели да неутрализират огъня.
Според някои от тях е избухнала бомба, но все още няма официална информация по случая, пише zapernik.com.
Местните обаче коментират, че на мерника е бил джип на полицай.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.