Катастрофа между джип с румънска регистрация и наш водач с "Пежо" е станала в тунел на АМ "Люлин", съобщиха за БЛИЦ очевидци. Има пострадали.
По предварителна информация по-мощното румънско возило е застигнало пежото и вероятно се е опитало да го изправари в тунела, като го е засегнало. Вследствие на това колата се е ударила в стената на тунела и е сериозно разнебитена.
За късмет шофьорът на пежото, който според неподтвърдена официално информация се оказал полицай, не е пострадал сериозно. С контузена глава той е откаран в столична болница.
На мястото на инцдента има патрул на пътна полиция. Движението е ограничено.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.