Трагедията в Бургас е неописуема! Семейството на загиналия работник вече e на мястото

https://blitz.bg/intsidenti/tragediyata-v-burgas-e-neopisuema-semeystvoto-na-zaginaliya-rabotnik-veche-e-na-myastoto_news537145.html Blitz.bg

Половинката на 28-годишния Мустафа Акиф, който загина, след като падна от скелето на блок в бургаския ж.к.”Славейков” не спира да ридае повече от два часа пред блока, съобщава "Флагман".

Младото момиче не може да повярва какво се е случило. Както БЛИЦ писа, тя е сред първите узнали за инцидента. Девойката работи съвсем наблизо като сервитьорка и щом разбрала, че нещо се е случило с работник на строежа веднага хукнала. 

Преди минути на мястото пристигна и семейството на Мустафа. Майката е в много тежко емоционално състояние, докато бащата стоически се опитва да сдържи сълзите си.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай