Ученичка изпадна в кома след запой с ракия

Момичето от радомирското село Гълъбник било докарано в болницата в несвяст

https://blitz.bg/intsidenti/uchenichka-izpadna-v-koma-sled-zapoy-s-rakiya_news331042.html Blitz.bg

Момиче на 15 години е изпаднало в алкохолна кома и е настанено за лечение в пернишката болница „Рахила Ангелова” навръх Великден, съобщи директорът на здравното заведение д-р Иван Евлогиев. Непълнолетното дете било докарано в тежко състояние от радомирското село Гълъбник. Веднага е настанено в отделението по реанимация, където лекарите са положили максимум усилия за спасяването му, пише struma.bg.

Те са направили промивка на стомаха и са влели животоспасяващи разтвори на момичето, уточни д-р Евлогиев. По непотвърдена информация девойката е прекалила с ракия. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай