Вятърът остави шест населени места без ток

https://blitz.bg/intsidenti/vyatarat-ostavi-shest-naseleni-mesta-bez-tok_news28477.html Blitz.bg

Силният вятър вчера прекъсна тока на шест населени места. Авариите вече са отстранени и към момента няма населено място без електричество, съобщиха от „Гражданска защита”. От ведомството увериха, че обстановката в страната е спокойна.

Синоптиците пък предупреждават туристите да не предприемат изкачване по високите върхове на планините, защото е ветровито, а темперетурите са над минус 10 градуса.
В следствие на силния ветър вчера, еккипи на „Гражданска защита” е трябвало да отстранят паднало дърво в кв. Бутонец. В Разград е имало сигнал за опасно висяща алуминиева дограма. Мястото е било обезопасено./БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай