Пострадалата, която е от Вишеград, е била за гъби в неделната сутрин заедно със съпруга си.
Настанена е за лечение, след като кракът й се подува вследствие на нападението на влечугото.
„Включени й са системи“, съобщиха близки на пострадалата. Предполагат, че ухапването е от отровна змия.
„Включени й са системи“, съобщиха близки на пострадалата. Предполагат, че ухапването е от отровна змия.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.