Жена от Вишеград отиде за гъби в гората и стана голяма беля

Тя е приета в болницата в Кърджали след ухапване от змия

https://blitz.bg/intsidenti/zhena-ot-vishegrad-otide-za-gabi-v-gorata-i-stana-golyama-belya_news746417.html Blitz.bg
Жена е била приета в болницата в Кърджали след ухапване от змия, съобщава 24rodopi.com.
 
Пострадалата, която е от Вишеград, е била за гъби в неделната сутрин заедно със съпруга си. 
 
Настанена е за лечение, след като кракът й се подува вследствие на нападението на влечугото.

„Включени й са системи“, съобщиха близки на пострадалата. Предполагат, че ухапването е от отровна змия.



 
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай