Сбъскали са се две леки коли. Инцидентът е станал на бул."Сливница", след Орион в посока изхода на София.
Според очевидеца при катастрофата са пострадали двама души, като степента на нараняванията им е различна. Те са откарани в болница.
На място има полицаи, които оказват съдействие на останалите участници в движението, за да минават невъзпрепятствано.
Установяват се причините за катастрофата.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.