Камата и Жулиета с балкона изгряват в петия сезон на “Столичаните”

Нови персонажи и гост-звезди в продължението на сериала

https://blitz.bg/kino/kamata-i-zhulieta-s-balkona-izgryavat-v-petiya-sezon-na-stolichanite_news182071.html Blitz.bg

Ново начало, нови герои, още по-комични и на моменти изключително крайни ситуации очакват героите в петия сезон на хитовия сериал „Столичани в повече”, който ще стартира скоро в ефира на bTV. Историите на двете враждуващи семейства – Лютови и Чеканови – отново ще има с какво да изненадат както самите тях, така и зрителите на медиата.

Още в първите епизоди ще станат очевидни финансовите затруднения на двете семейства, които бяха брутално измамени в края на предходния сезон от френския инвеститор Доминик. Нещастието на едни, обаче, ще се окаже добро за други, а кой ще бъде облагодетелстван от ситуацията, ще стане ясно в предстоящите серии на хитовия сериал.

Петият сезон на „Столичани в повече” ще зарадва своите зрители не само с обратите в живота на героите и произтичащите от тях забавни истории, но и с появата на много нови и обичани лица. Гости в Извор и в живота на неговите жители ще бъдат Христо Стоичков, Йорданка Кузманова, Ралица Паскалева, Гергана Дончева, по-известна като Жулиета с балкона, Даниел Цочев, Стефания Кочева, Атанас Михайлов и други.
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай