11 бити са минали през „Пирогов”

https://blitz.bg/kriminalni/11-biti-sa-minali-prez-pirogov_news69931.html Blitz.bg

Само за едно денонощие в Спешното на "Пирогов" са приети 11 души, пострадали от побои в различни столични квартали.



След преглед, консултация и медицинска помощ те са освободени за домашно лечение.

Седем души, ранени в катастрофи, също са потърсили помощ в „Пирогов”. На лечение е оставен 17-годишният Г.И. Момчето е със счупен таз, разкъсан далак, пневмоторакс и контузия на бял дроб. То е пострадало при катастрофа с още трима души в ж.к. „Люлин” тази сутрин в 4.00 часа.
Останалите са освободени за домашно лечение.

Приета е и 62-годишната клошарка Г.П. Жената е с откъснат пръст на лявата ръка и рана на бедрото. Намерена е от случайни хора на ул. „Братин”, в столицата.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай