13-годишно обирало връстници със заплахи

Хлапето налита на чужди GSM-и

https://blitz.bg/kriminalni/13-godishno-obiralo-vrastnici-sas-zaplahi_news393688.html Blitz.bg

13-годишно момче от Хасково е доведено в районното управление на МВР за кражба на мобилен телефон, съобщават от полицията. Преди два дни то е заплашило прибиращо се от училище 12-годишно момче в ж.к. „Орфей” и му е отнело мобилния телефон.

Криминалистите са установили още, че невръстният извършител е направил неуспешен опит за грабеж на GSM и над друго 10-годишно хасковлийче в квартала.

Малолетният извършител е разпитан в присъствието на инспектор Детска педагогическа стая.
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай