16-годишен открадна 4 камери за видеонаблюдения до училище

https://blitz.bg/kriminalni/16-godishen-otkradna-4-kameri-za-videonablyudeniya-do-uchilishte_news48732.html Blitz.bg

16-годишен плевенчанин открадна четири камери за видеонаблюдение, разположени в училище в комплекс «Дружба», съобщават от пресцентъра на МВР-Плевен.

Посегателството е извършено за времето от 1 май до 6 май. Камерите били монтирани външно на сградата и струват 1000 лева. Полицейска проверка установила, че младежът няма други престъпни прояви. Вещите са намерени и се съхраняват в полицията. От 16-годишния са снети обяснения и по-късно е освободен. Образувано е досъдебно производство за престъпление по чл.195 ал. 1 от НК. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай