49-годишен мъж от село Вълнари е арестуван, след като е бил хваната да пренася антики, съобщават от ОД на МВР-Шумен.
Мъжът е пътувал с лек автомобил „Опел Астра", колата е спряна за полицейска проверка на ул."Оборище" в Нови пазар.
В автомобила на мъжа полицаите открили мраморна оброчна плочка, 6 монети, 2 броя пръстени и други антични предмети.
Образувано е досъдебно производство. Работата по случая продължава. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.