Полицаи от Берковица арестуваха 38-годишна жена, замеряла ги с пари. Дамата била ядосана ,че служители на КАТ написали на шофьора акт, тъй като бил без книжка. В пристъп на гняв берковчанката хвърлила по органите на реда 50 лева.
Автопатрул спрял за проверка автомобил, управляван от 19-годишния Е.С. от Берковица. Полицаите установени, че шофьорът е неправоспособен, за което му съставили акт. Тогава 38-годишната С.В. хвърлила от 50 лв. в купето на служебния автомобил „Ситроен Ксара Пикасо". Така се надявала, че наказанието да бъде анулирано. На място е извършен оглед. С.В. е задържана в РУП Берковица. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.