Двама млади мъже са потърсили помощ в УМБАЛСМ „Пирогов” снощи около 20.20 ч., съобщиха от лечебното заведение. По предварителни данни те са били нападнати от непознати в Студентски град, бити са и им е отнет автомобил "Мерцедес" заедно с пари и лични документи.
Л.В., на 28 г., и В.Я., на 23 г., са с наранявания по главите. След преглед и превръзка са били освободени за домашно лечение. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.