Двама селяни потрошиха пиян хасковлия

https://blitz.bg/kriminalni/dvama-selyani-potroshiha-piyan-haskovliya_news42607.html Blitz.bg

Жител на Хасково се напил в димитровградското село Върбица и тръгнал из центъра с намерението да се заяде с някого. Той обаче попаднал не на когото трябва.

19-годишният Димитър и 48-годишният В. М. случайно пресичали пътя на пияницата и той се нахвърлил злобно върху тях с грозни ругатни, съобщиха от полицията. Двамата селяни се ядосали и хвърлили як пердах на пришълеца като му избили част от зъбите и нанесли прорезни рани върху главата и краката. Битият мъж е откаран спешно в „Бърза помощ” на димитровградската болница.
Побойниците са в ареста за 24 часа, срещу тях е образувано е съдебно производство.
Тодорка Николова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай