Две компании се биха и клаха в бургаско заведение

https://blitz.bg/kriminalni/dve-kompanii-se-biha-i-klaha-v-burgasko-zavedenie_news70038.html Blitz.bg

В събота около 22.30 часа в Пето Районно управление на МВР - Бургас е получено съобщение за възникнал скандал в заведение в к-с "Изгрев". Между две младежки компании е възникнал скандал, прераснал извън заведението в сбиване. При боя двама са потърсили медицинска помощ в болница. Това са В. Х. на 21 г. и Р. З. на 30 г., и двамата от Бургас.

Първият е бил с прорезни рани на двете ръце, а другият - с прорезна рана в коремната кухина и дясната ръка, направена му е операция, като живота му е вън от опасност. Прорезната рана на Р.З. е нанесена от В.Х., който е задържан за срок от едно денонощие.

Работата по случая продължава от служители на Пето Районно управление на МВР - Бургас. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай