Две момчета в Пирогов след побой

https://blitz.bg/kriminalni/dve-momcheta-v-pirogov-sled-poboy_news17401.html Blitz.bg

Двама млади хора бяха приети в Пирогов, след побоища снощи, съобщават от пресцентъра на здравното заведение.

Първо към 22,30 часа родителите на 17-годишен младеж го довели в болницата със счупен нос и контузии по тялото. Те разказали, че детето им е пострадало, като е било нападнато на пазара в ж.к. Борово. Не изминал и час и пред лекарите в Пирогов се явил 20-годишен мъж, който също бил млатен жестоко. Той е със счупени пръсти на дясната ръка и контузии по краката, след като възникнал скандал в компанията му в Панчерево. След като му е оказана помощ, пациентът е освободен за домашно лечение. / БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай