Издирват прокурорското синче Васил Михайлов за ново зверство

Във връзка със случая ОДМВР – Перник е обявила за издирване 21-годишен перничанин, криминално проявен и осъждан

https://blitz.bg/kriminalni/izdirvat-prokurorskoto-sinche-vasil-mihaylov-za-novo-zverstvo_news1089903.html Blitz.bg

Полицията издирва 21-годишен криминално проявен перничанин. По непотвърдена информация става въпрос за прокурорския син Васил Михайлов, чийто баща е Бисер Михайлов. 

На 12 юни на тел. 112 е бил подаден сигнал за мъж, на който е нанесен побой и са отправени заплахи за него и близките му. По данни на 31-годишния потърпевш това се е случило в гориста местност в района на Голо Бърдо.

Прокурорският син издаде още бомби за баща му и...

Във връзка със случая ОДМВР – Перник е обявила за издирване 21-годишен перничанин, криминално проявен и осъждан.

Пернишкият бияч и прокурорски син Васил не е на себе си, ето какво го връхлетя в съда

С него е бил и 22-годишен жител на областния град, който е бил задържан за до 24 часа с полицейска мярка.

Михайлов и приятелят му карали потърпевшия да подпише документ, че им дължи голяма сума пари.

Образувано е досъдебно производство и са извършени съответните неотложни процесуално-следствени действия. Работата  продължава под надзора на Софийската окръжна прокуратура.  

През април Михайлов бе осъден на 4 години затвор. Това е първата ефективна присъда срещу него. Той е признат за виновен за осем престъпления, сред които за нанасяне на средни телесни повреди на трима души, леки телесни повреди по хулигански подбуди на други двама, за непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред и за закана с убийство.

Присъдата му обаче подлежи на обжалване. 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ! 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
10 Коментара
Емай
преди 11 месеца

Сега изрода, И ТЕЗИ ИЗРОДИ КОИТО ГО ПУСНАХА, ВКУПОМ В ЗАТВОРА!!!!!!!!!!!!!!!!

Откажи
Фронт
преди 11 месеца

Такъв увреден мозък се лекува само с олово в черепа. За жалост.

Откажи
Нели
преди 11 месеца

Навярно пак, ще се отърве леко, нали тате е прокурор.

Откажи
Rumen
преди 11 месеца

В България престъпниците са под закрилата на закона. Сега за да не го наранят да поръчат духова музика, и да го поканят официално да се яви в полицията. Заради боклуци като Копейнк и др. политици Държавата ни се разпада. Обвиниха полицията във Варна , без вина.

Откажи
Загрижена
преди 11 месеца

Не е ли крайно време този да влезе в затвора поне за 20 години. Вижда се, че не може да бъде превъзпитан. Нагъл до безумие.До кога ще търпим да се подиграва с всички.

Откажи