Нашенец отиде в Турция и направи голяма беля

Мъжът е бил арестуван за внос на нелегален алкохол в Турция

https://blitz.bg/kriminalni/nashenec-otide-v-turciya-i-napravi-golyama-belya_news793762.html Blitz.bg

Екипи на турските сили по охраната на границите са разкрили 155 литра алкохолни напитки при опит да бъдат внесени нелегално в Турция през ГКПП Хамзабейли/Лесово на границата с България.

Нелегалната пратка е била превозвана с два автомобила. Проверката на колите е била предприета въз основа на подаден сигнал. Във връзка със случая са задържани 8 души. От тях един е български гражданин, а другите 7 са граждани на Молдова, съобщиха от Дирекцията по сигурността. Води се разследване.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай