33-годишният Д.М. и 20-годишният З.Н. пребиха 24-годишен младеж и 20-годишната му приятелка заради четири мобилни телефона, 150 лв. и сребърен ланец. Това съобщават от пресцентъра на МВР – Стара Загора.
Побоят е станал на бул. “Св. Патриарх Евтимий” в Стара Загора към 20 часа. Сигналът за престъплението е подаден от 23-годишен старозагорец.
По случая е образувано досъдебно производство. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.