Неизвестни засега извършители осквернили паметник на загиналите в Руско-турската война в село Езерче, Разградско.
Около 9 часа на 3 март е установено, че неизвестни лица са заличили надписите и символите по паметника с черна блажна боя. Това съобщиха от ОД МВР Разград.
Образувано е досъдебно производство за едро хулиганство./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.