Вчера в Ябланица служители на РУМВР-Ябланица откриха при рутинна проверка канабис в салфетка. Хартийката изпаднала от личен документ на 27-годишния годишен Г.Й. от гр. Червен бряг
При разпита младият мъж признал, че обитава вилата на своя съгражданин и авер Г.Н. /26 г./ край Ябланица. При последвало претърсване в частния дом са намерени и иззети 20, 9 г суха зелена маса и 173,5 г семена от канабис. По случая е образувано досъдебно производство, а двамата мъже са задържани за срок от 24 часа, съобщи днес Габриела Тодорова, регионален говорител на МВР-Ловеч. Гергана Димитрова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.