На 19.05.т.г. около 23.50 ч. в при обход на района край кръстовището на улиците «Любен Каравелов» и «Васил Коларов» в Средец полицаите от районното управление забелязали двама младежи да носят саксия с растение. При проверка установили, че това са 25-годишният Х.Г. и 26-годишният Д.Т., и двамата от Средец, които разхождали канабис в саксията.
Саксията е иззета, а младежите са задържани за 24 ч. в Районното управление на МВР в Средец. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.