Роднини на починал пациент вилняха в спешното в Монтана

На място пристигнали полицаи, които предотвратили саморазправа

https://blitz.bg/kriminalni/rodnini-na-pochinal-pacient-vilnyaha-v-speshnoto-v-montana_news900137.html Blitz.bg

Агресия по Спешния център в Монтана. Роднини на починал тази нощ пациент са счупили стъклото на входната врата на Центъра за спешна медицинска помощ в Монтана, намиращ се в сградата на държавната болница „Д-р Стамен Илиев“ в града, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Монтана.

Към 00:15 часа в отделението бил докаран 59-годишен мъж от квартал „Огоста“ в Монтана, който по-късно през нощта починал. Като разбрали за смъртта му неговите роднини започнали да блъскат вратата на спешния център и счупили стъклото.

На място пристигнали полицаи, които предотвратили саморазправа.

На мястото е направен оглед и е започнало разследване. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай