Шефът на охранителя, застрелял обирджията в Средец: Той е герой, ще го наградим

Нашият служител е напълно невинен, защитил е живота си и парите, твърди Димчо Демирев

https://blitz.bg/kriminalni/shefat-na-ohranitelya-zastrelyal-obirdzhiyata-v-sredec-toy-e-geroy-shte-go-nagradim_news391964.html Blitz.bg

Със специални награди ще бъдат отличени двамата охранители на инкасо колата в Средец, които предотвратиха въоръжен обир. Това стана ясно от думите на Димчо Демирев, шеф на фирма „Бургас инк”, която изпълнява тази дейност в региона, пише Флагман.Бг.

„Ще наградим охранителите. Нашият служител е напълно невинен. Защитил е живота си и парите в инкасо автомобила. Това, че някакъв крадец е дошъл и е мислил, че като изкара оръжие и каже: „Дайте парите!”, те ще му ги хвърлят. Това няма как да стане. За мен той е герой”, каза Димчо Демирев и затвори телефона.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай