По думите му два автомобила се засекли на бул. "Витоша". Напрежението възникнало в частта преди кръстовището с бул. "Пенчо Славейков".
Според разказа на очевидеца, шофьорът на една от колите слязъл бесен и нанесъл няколко удара в областта на главата на потърпевшия водач, след което си плюл на петите.
На място е оказана помощ на пострадалия. На място има полиция.
В момента извършителят се издирва.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.