Служители на БГ ТОЛ спряха автобус с туристи и се хванаха за главата СНИМКИ

След возилото спряло, от долната му част изскочи ли двама мъже и побягнали. Най-вероятно мигрантите са се вмъкнали тайно в багажното отделение

https://blitz.bg/prestplenie/sluzhiteli-na-bg-tol-spryaha-avtobus-s-turisti-i-se-hvanaha-za-glavata-snimki_news692307.html Blitz.bg
Намериха двама бежанци скрити в багажното отделение на автобус с румънска регистрация. Около 19 часа в неделя служители на БГ ТОЛ - Велико Търново правят рутинна проверка на чужд автобус дали има закупена винетка.

След като го спрели, от долната част на автобуса изскочи ли двама мъже и побягнали. Пристигналите полицаи, извикани от служителите на БГ ТОЛ, ги задържали, информира Нова телевизия. 



Най-вероятно мигрантите са се вмъкнали тайно в багажното отделение на автобуса, който е пътувал по маршрут Истанбул - Букурещ с туристи.



Работи се по изясняване на самоличността им.


ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай