Стана ясно кой е убиецът на мъжа, намерен мъртъв на гарата в Горна Оряховица

Преди инцидента двамата мъже не са се познавали. Заедно са пили през нощта в района на сградата

https://blitz.bg/kriminalni/stana-yasno-koy-e-ubiecat-na-mazha-nameren-martav-na-garata-v-gorna-oryahovica_news1072065.html Blitz.bg

26-годишен криминално проявен и неколкократно осъждан за кражби и грабежи е обвинен за смъртта на 40-годишния мъж, който в понеделник през нощта беше намерен мъртъв на първи перон на железопътната гара в Горна Оряховица.

Предстои прокуратурата да поиска от Великотърновския окръжен съд постоянното му задържане под стража.

Мъжът, намерен мъртъв на горнооряховската гара, е убит! Ето какви ги свършиха близките му СНИМКИ

Преди инцидента двамата мъже не са се познавали. Заедно са пили през нощта в района на горнооряховската гара. Възникнал е скандал и 26-годишният е нанесъл юмручни удари по главата на 40-годишния мъж, при което той пада и умира.

След инцидента извършителят е избягал. По-късно е задържан от полицията в Горна Оряховица.

"Деянието, което е извършил, е в изпитателния срок на условна присъда за грабеж. Обвинението е за причинена смърт по непредпазливост, вследствие на средна телесна повреда. За това престъпление се предвижда от 2 до 8 години лишаване от свобода", заяви говорителят на Великотърновската окръжна прокуратура Илиан Благов.

Огромна трагедия 36 г. мъж с жп гарата в Горна Оряховица

Обвиняемият е направил самопризнания. Във вторник привечер на жп гарата в Горна Оряховица беше направен следствен експеримент със задържания, което породи напрежение в местната общност и намесата на полицията и жандармерията.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
1 Коментара
Уотсъ
преди 1 година

Елементарно, циганска му работа.

Откажи