Теодора и Димитър се озоваха с белезници на ръцете след щурм на апартамент в Бургас

https://blitz.bg/prestplenie/teodora-i-dimitar-se-ozovaha-s-beleznici-na-racete-sled-shturm-na-apartament-v-burgas_news642114.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> Криминалисти от ОДМВР-Бургас арестуваха мъж и жена при специализирана акция в бургаския жк "Славейков". Операцията е извършена през уикенда късно през нощта в бл. 193, съобщава Флагман.

Служителите нахлули в апартамент, обитаван от 22-годишната Теодора И. и 34-годишния Димитър Б., и двамата от Сливен. В претърсването в жилището са намерени и иззети марихуана, метамфетамин и електронна везна. Теодора и Димитър са задържани за срок до 24 часа.

По случая е образувани бързо полицейско производство.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай