Взрив избухна в ромската махала в Стара Загора

https://blitz.bg/kriminalni/vzriv-izbuhna-v-romskata-mahala-v-stara-zagora_news48443.html Blitz.bg

Взрив избухна на ул. "Мусала" в ромския квартал "Лозенец" в Стара Загора. Бомбата е гръмнала в около 3,30 часа в двора на къща.

Няма жертви и пострадали. Изпочупени са стъклата на прозорците на старата къща /бел. ред. на същото място има и нова къща/. Най-вероятно самоделката е била подхвърлена.
Собственик на новото жилище е Мартин Ангелов, който работи в Полша заедно със съпругата си и сина си. От взрива силно се е уплашило четири-годишно дете, което е от ромската фамилия. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай