Трима новозагорци са задържани за 24 часа в полицията, информираха от МВР в Стара Загора, предаде кореспондетът на БЛИЦ в града.
Полицейски екип е спрял за проверка микробус „Форд Транзит”.При проверката в колата униформените откриват пакетчета с хероин готови за „пазара” – всяко по три грама. Направения полеви тест на съдържанието на кафеникавото прахообразно вещество доказва първоначалното предположение за наркотика. Задържани за 24 часа са водачът на колата Б.Г. на 22 г., както и Я.Я. на 20 г. с 24-годишния Б.А. - и тримата от Нова Загора.
Керка Хубенова/БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.