Корейската общност ще почерпи довечера столичани с концерт по случай навършването на 20 години от установяването на дипломатически отношения между България и Южна Корея. По традиция ще се изявят млади дарования, избрали да започнат у нас професионалната си и творческа кариера.
Организаторите от Корейската асоциация в България и Фондацията на пребиваващи в чужбина корейци са ангажирали залата на музикалната академия "Панчо Владигеров", където от 18.30 ч. ще свирят студентките Ми-Рим Лий - флейта и Сънг-хи Ли - пиано.
По традиция след концерта за публиката ще има и втора програма, съставена от екзотични корейски ястия.
/БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.