Друмев: Най-добрата реклама на България беше културата

https://blitz.bg/kultura/drumev-nay-dobrata-reklama-na-balgariya-beshe-kulturata_news87368.html Blitz.bg

“Най-добрата реклама на България беше културата”, казва в интервю за списание "Тема" генералният директор на НДК Христо Друмев.

Според Друмев единствената полза от новите клипове, които вече се въртят в няколко световни телевизии, е, че се появява името България.

“В тях не се дава достатъчно информация къде е България, какво е България. Не може толкова неясно да се лансира представата за страната ни и да се разчита, че туристите сами ще се разтърсят из интернет и енциклопедиите за информация”, коментира шефът на НДК. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай