Георги Мамалев след Канада: Тук е по-хубаво, но там – по-организирано

https://blitz.bg/kultura/georgi-mamalev-sled-kanada-tuk-e-po-hubavo-no-tam-po-organizirano_news200994.html Blitz.bg

Георги Мамалев не само се завърна от турне в Канада, но и успя да се включи в репетициите на нова пиеса - „Обир“. Това е английска криминална комедия, която ще се играе на открита сцена „Сълза и смях“.

„Пиесата е написана така добре, че човек трябва да се озори, за да я развали“, каза Мамалев пред БНР и покани слушателите на театър. Актьорът сподели още, че условията на живот в България са по-добри от канадските, но там всичко е много добре организирано.

Въпреки политическите дрязги и кризисните условия тук, Георги Мамалев не смята да живее на друго място освен в България.  
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай