Абхазкият Припят. Страшният град-призрак, в който останаха да живеят само 20 души

Само преди няколко десетилетия Акармара е просперирал, сега е изоставен

https://blitz.bg/ptuvane/abhazkiyat-pripyat-strashniyat-grad-prizrak-v-koyto-ostanaha-da-zhiveyat-samo-20-dushi_news770522.html Blitz.bg

Град, в който по покривите растат дървета, полуапокалиптични полудиви прасета се разхождат по улиците, фитнес залата и учителската стая в местното училище са превърнати в краварник от мрачен мъж с шапка, който живее в порутена къща наблизо, а няма коли, няма светофари, няма хора или магазини, нито реклама, нищо.

Тук наистина можете да снимате филми на ужасите или блокбъстъри за края на света и не се нуждаете от никакви декорации. Те са наоколо, навсякъде са.

Още можете да прочетете на pochivkablitz.bg

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай