Анелия изпадна в любовна депресия заради Коко Динев

https://blitz.bg/shoubiznes/aneliya-izpadna-v-lyubovna-depresiya-zaradi-koko-dinev_news17599.html Blitz.bg

Тежка любовна депресия налегна фолкдивата Анелия и тя дори не крие това от феновете си. Подобно на колежката си Преслава и тя започна да си споделя емоциите с публиката.

Всеки път, когато заралийката пее хита си "Все едно ми е сега с коя си", посветена на бившия й мъж Коко Динев, тя не пропуска да съветва феновете "Не се влюбвайте, защото боли. Не вярвайте в любовта, за да не ви наранят!", пише "Нощен Труд". /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай