Бони най-накрая подписа с Пайнер

Снимка сп. Слава

https://blitz.bg/shoubiznes/boni-nay-nakraya-podpisa-s-payner_news25436.html Blitz.bg

След дълги перипетии Бони окончателно подписа с Пайнер. Въпреки безбройните и капризи Митко Пайнера и предложил договор. Фолк звездата също трудно взела това решение, но миналата седмица се решила и сключила контракта с димитровградската музикална компания.

Най-новата песен на звездата - "Сладък грях", ще прозвучи в Зала 1 на НДК на концерт-спектакъла "7 години "Планета"ТВ" на 9 декември. Новият албум на звездата се очаква да излезе в началото на 2009 г. (март-април), а екипа,  с който работи изпълнителката на "Пайнер", на този етап са гаджето на фолк звездата Елена Паришева -Велислав Драганински и текстописката Мариета Ангелова. Георги Стоянов, БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай